O nas


Nasza firma Polskie borówki sp. z o .o. powstała w 2014r lecz jako właściciele firmy w danej branży jesteśmy od 15 lat. W chwili obecnej prowadzimy:

  • szkółkę krzewów,
  • uprawę borówki amerykańskiej w pojemnikach,
  • oraz jagody kamczackiej w gruncie.

Z każdą chwilą nasze areały zwiększają się. Działamy na wielu zagranicznych rynkach. Nasza oferta powiększa się znacząco, chcemy zapewnić naszym klientom pełen wachlarz usług.

Z roku na rok borówka amerykańska ma coraz większą konkurencję oraz zwiększa się ilość plantacji. Wiąże się to z szeregiem problemów. Nasza firma powstała po to aby pomóc nowym plantatorom zaistnieć w świecie borówki oraz aby dać szansę wszystkim tym, którzy borykają się z problemami prowadzenia plantacji.

Poprzez zaoferowanie najlepszej jakości sadzonek borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej, jak i pomoc w zabiegach agrotechnicznych, chcemy zagwarantować przyszłym plantatorom bezproblemową uprawę.

Borówka amerykańska oraz jagoda kamczacka są coraz bardziej cenionym owocem nie tylko na Świecie ale także w Polsce. Z roku na rok przybywa konsumentów, którzy świadomie decydują się na zdrowe owoce. Przez co rynek staje się bardziej wymagający i stawia plantatorom coraz wyżej poprzeczkę. Poprzez racjonalne podejście do biznesu oraz naszą pomoc, jesteśmy w stanie stać się bezkonkurencyjni.

Dzięki wspólnej współpracy osiągniemy najlepszej jakości owoce, wyeliminujemy obawy przed brakiem sprzedaży. Naszym celem jest także produkcja certyfikowanych sadzonek oraz doradztwo w zakresie uprawy borówki oraz jagody kamczackiej. Wieloletnie doświadczenia z naszymi obecnymi partnerami są zagwarantowaniem jakości naszych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić zbyt owoców na długie lata.

Naszym celem jest pomoc jak największej liczbie plantatorów w uzyskaniu jak najlepszej jakości owoców borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej, a wszystko po to aby polskie borówki oraz jagody były cenione na całym Świecie.

Zapraszamy  zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.


 

Polskie borówki sp. z o.o.
ul. Związkowa 27
20-148 Lublin
NIP: 7123292647
REGON: 360536635
KRS: 0000538654,
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy